Kotlin / Java backend fejlesztő

Budapest 02. ker., Hungary

Magyarország egyik vezető digitális ügynöksége saját szoftverfejlesztői csapatába keres világmegváltó fiatalokat! Ha a programozásnak élsz és részese akarsz lenni egy nemzetközi sikernek, akkor nálunk a helyed!
Tehetséges programozókat keresük napi 4-6-8 órás munkaidőben. React JS frontend, Kotlin backend, Postgres adatbázis és Amazon cloud technológiák várnak rád. Meg pár száz millió termék.

Főbb feladatok, munkák:

    A Feed.Studio fejlesztői csapatunk webshopok számára fejleszt nemzetközi feed kezelő rendszert, amivel célunk naponta pár száz millió termék kezelése (igen, ez azért elég sok). Csapatunk tagjaként napi szintű feladataid közé fog tartozni a tervezésben,  fejlesztésben és tesztelésekben való részvétel:
      •  Új funkciók tervezésében, implementálásában való részvétel
      • Technikai dokumentáció készítése és aktualizálása
      • Szoftvertesztelési folyamat támogatása
      • Új technológiák kutatásában való közreműködés

Elvárások

  • Motiváltság, szeresd a programozást és tanulj folyamatosan
  • Magabiztos Java & Kotlin programozási tapasztalat
  • Git vagy más verziókezelő szoftver ismerete
  • Tapasztalat webes technológiák használatában
  • 2 év tapasztalat

Előny, ha ismered

  • Spring/Spring Boot
  • JPA/Hibernate
  • JUnit
  • React JS
  • Postgres vagy más relációs adatbázis
  • Google Ads API és Content API for Shopping
  • Google Recommendations AI
  • Google TensorFlow

Kutatási lehetőségek

  • Mivel jó sok terméket, és még több hirdetési adatot kezelünk, ezért lehetőség van saját big-data kutatási projekt indítására is, de erről részleteket csak személyesen tudunk adni.

Jelentkezési folyamat

  1. Jobb fent nagy zöld gomb szakszerű használatával küldd be hozzánk elérhetőségeid, ha van akkor az önéletrajzoddal együtt (motivációs levelet légy szíves ne).
  2. A jelentkezés után emailben küldünk pár teszt feladatot, azokat kérjük csináld meg.
  3. Sikeres feladat esetén jön a személyes interjú.

Bérezés:
tapasztalattól függő

Munkavégzés helye
Budapest II. ker, Széll Kálmán tér
Fejlesztőcsapat / Cég mérete:

6 FŐ / 22 FŐ

Szerződéses időtartam:

HATÁROZATLAN

Cégünk átlagos éves növekedése az elmúlt 6 évben:

100-120% YOY